Przewozy grupowe

Wycieczki, wyjazdy weekendowe, delegacje, przewozy na wesela i wiele innych okazji obejmuje świadczony przez naszą firmę transport grupowy.

Klientom oferujemy wynajem samochodu z kierowcą, który zawiezie ich we wskazane miejsce. Dysponujemy komfortowym Mercedesem V klasy odpowiednio przystosowanym do przewozu 6 osób.

Model ten posiada skórzane siedzenia w postaci tak zwanej loży, dzięki, której pasażerowie w czasie podróży mogą siedzieć do siebie przodem przy wygodnym stoliku.

Świadczony przez naszą firmę przewóz osób składa się z doświadczonych kierowców, którzy od wielu lat pracują w tego typu branży. Ich umiejętności oraz znajomość pokonywanych tras sprawiają, że bez problemu znajdą najkrótszą możliwą drogę, a tym samym ominą zakorkowane ulice. Natomiast sprawne przemieszczanie się po drogach pozwoli im dowieźć pasażerów we wskazane miejsce na czas.

Mimo tego, że nasza siedziba znajduje się z Radomiu nasze usługi świadczymy na terenie całej Polski. Jesteśmy elastyczni i dopasowujemy nasze możliwości do potrzeb klientów.

Wynajem samochodu z kierowcą pozwala na wygodne podróżowanie w dowolne miejsce. Duży bagażnik bez trudu pomieści walizki pasażerów, natomiast spora przestrzeń umożliwi komfortowe wyciągnięcie nóg.

Mercedes V klasy wyposażony jest w 3- strefową klimatyzację, dzięki czemu możliwa jest także osobna regulacja nawiewu dla kierowcy oraz pasażerów. Takie rozwiązanie pozwala na odpowiednie dopasowanie poziomu temperatury.

Dlaczego warto wybrać świadczony przez nas grupowy transport osób? Ponieważ:

– Każda podróż z nami jest komfortowa – skórzane fotele, loża do siedzenia, klimatyzacja.

– Zatrudniamy doświadczonych kierowców, którzy pozwalają na sprawne pokonywanie tras.

– Świadczony transport realizujemy szybko, a jednocześnie bezpiecznie.

Nasza firma z Radomia oferuje przewozy grupowe, które zostały stworzone z myślą o klientach ceniących sobie komfort, a także wysoki standard podróży. Oferowany przez nas transport stanowi doskonałą alternatywę dla transportu publicznego oraz indywidualnego.