Auto do ślubu, samochód na wesele

Przygotowania do wesela wymagają wiele pracy, poza rezerwacją sali, jedzeniem i zespołem bardzo ważne jest również auto do ślubu. W naszym asortymencie posiadamy eleganckie pojazdy, które posiadają szereg innowacyjnych funkcji i doskonale się prezentują.

Jeśli szukasz niezawodnego pojazdu, posiadającego ogrzewane podparcia i podłokietniki, komfortowe fotele, a także w pełni dotykową obsługę systemu multimedialnego, to na pewno spodoba Ci się dostępne w naszym asortymencie Audi A8.

Wypożyczenie pojazdu to doskonałe rozwiązanie, które pozwoli spełnić marzenie dotyczące przejażdżki konkretnym modelem i to w tak wyjątkowy dzień. Wynajmując auto do ślubu na cały dzień nie musisz się o nic martwić i możesz zająć się resztą przygotowań.

Wiele par młodych zastanawia się jak wybrać samochód na wesele i na co zwrócić uwagę. Przede wszystkim warto wziąć pod uwagę:

1) Komfort: ma ogromne znaczenie, mimo że samochodem będziecie pokonywać tylko drogę do kościoła i na salę. Suknie ślubne często składają się z bardzo dużej ilości materiału, a także łatwo się gniotą, dlatego warto wybrać pojazd, który na to nie pozwoli. Kabriolet również nie będzie dobrym rozwiązaniem, szczególnie dla fryzury Panny Młodej.

2) Styl: jeśli masz taką możliwość to warto dopasować styl auta do reszty dekoracji. Młodzi coraz częściej decydują się na nowoczesne pojazdy, które są szybkie, eleganckie i niezawodne, takie jak Audi.

3) Dekoracje: czy wynajmowany samochód na wesele będziemy musieli udekorować sami, czy zrobi to zatrudniona przez nas firma

Dlaczego warto wybrać Audi A8? Ponieważ:

- zapewni komfortową podróż trójce pasażerów, czyli Młodej Parze i ich kierowcy,

- posiada napęd na 4 koła, a co za tym idzie lepszą przyczepność do drogi,

- został wyposażony w 4- strefową klimatyzację, która pozwala oddzielnie regulować temperaturę dla fotela kierowcy, pasażera, a także na przestrzeni z tyłu.

- posiada ogrzewanie postojowe, które pozwala na szybki ogrzanie lub schłodzenie kabiny.

Zachęcamy do kontaktu z naszą wypożyczalnią, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące naszych pojazdów oraz ich możliwości.